Buradasınız:Anasayfa » Manalı » Tut Ellerimden

Tut Ellerimden

Tut Ellerimden

Tut Ellerimden…

Ayağım takılır yolumda duran tüm acılara, sensiz düşerim ne olur tut ellerimden. Tut ve bir daha asla bırakma. Ben her takıldığımda sana güveneyim, düşme korkusunu her yaşadığımda sana dayansın yüreğim. En koyu karanlıkların ardındaki güneşim ol benim. Sadece sev beni başka hiçbir şey istemiyorum sevgilim.

Hayat denen yol uzun, bazen kapkara, çoğu zaman zor. Tek başına bu yolda ilerlemek ne kadar zorsa gönül gönüle gitmekte bir o kadar kolay. İzin ver desteğin olayım ben ve sen olmayalım artık biz olalım. Düşünsene biz olursak tüm sevinçler ikiyle çarpılırken tüm üzüntüler ikiye bölünecek.

İzin ver kalbine gireyim. Senden tek istediğim şey seni sevmeme izin vermen. Lütfen önüme ördüğün duvarlarını kaldır birer birer. Bırak sevgimin güneşi ısıtsın içini. Güneşinle ruhumu ısıt, aydınlığınla karanlıklarıma ışık ol. Aşkın aşamayacağı hiçbir engel yok. Bırak ta sana sevginin gücünü kanıtlayayım. Sevince dünyanın ne kadar güzel olduğuna şahit olalım beraber. Elimi sana, aşka uzatıyorum sevgilim, ne olur tut ellerimden…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön