Buradasınız:Anasayfa » Manalı » Toz Pembe Mutluluk Olur Mu Hiç?

Toz Pembe Mutluluk Olur Mu Hiç?

Toz Pembe Mutluluk Olur Mu Hiç?

Toz Pembe Mutluluk Olur Mu Hiç?

Koşulsuz mutluluk sunulur mu, insan sevmekten yorulur mu? En koyu fırtınalara dalacak kadar gözü karayım seninle. Aşkın pembesini aramıyorum ben, aşkın sende olanını istiyorum. Seninle olsun istiyorum tüm yarınlarım, geleceğimin adı sen ol istiyorum. Çok mu zor anlaması, anla artık seni seviyorum.

Şimdi Yola Çık…

Bırak her şeyi bana gelirken olduğu yerde. Sadece kendini getir bana. Tüm geçmişin, tüm günahların, tüm hataların geride kalsın. Sıfırdan başlayalım hayata. Sadece iki yürek çıkalım bu yola. Yarının kaygısını hiç taşımayalım yüreklerimizde. Bugün bize yetsin. Her gece beraber aynı yastığa baş koyduğumuzda şükredelim.

Çünkü Bilmiyorum

Bilmiyorum yarın gece bu yastığa başımı koyduğumda yine yanımda seni bulacak mıyım? Yada sen yattığında yine gözlerinin içine bakacak kadar ömrüm olacak mı? Her şeyin bu kadar belirsiz olduğu bir dünyada yürekten inanarak bildiğim tek şey var sevgili. Seviyorum seni. Bu dünyadaki her şeyden, herkesten çok seviyorum. Uğruna ölebileceğim tek insansın. Onsuz yaşayamayacağım dediğim tek kişi sensin. Lütfen sende sev beni, benim kadar sev diyemem biliyorum çok zor ama bir dene en azından…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön