Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Teklif Aşk Sözleri » Teklif En Güzel Aşk Sözleri

Teklif En Güzel Aşk Sözleri

Teklif En Güzel Aşk Sözleri

Aşk, insanlığın en yüksek heyecanıdır.

♥ Bazı şeyler 1 kere olur hayatta. Gelen şeylerin tekrarı olmaz asla, elden çıkanların tek bir imkanı dahi yoktur aslında. Bazı şeyler 1 kere olur hayatta.

♥ Istırabın en çok olanı, mutluluğun en az olanından daha fazla etki gösterir. Gel ufak bir mutluluğum ol, onunla da yetinir bu mahzun kalbim. Sevgilim, değerlim, kıymetlim ol benim.

♥ Emrin olur her sözün, her rican başımı yoluna sermemde bir mani görmez benim. Tek istediğim sen oldun, gözlerimin baktığı yerde gördüğü tek şey, yine sen. Evlen benimle, mutluluktan uçayım ben.

♥ Kalbim siren sesleri gibi senin ismini sayıklıyor, aklım senden başka düşünmez oldu gayrısını, sözlerimde hep sen. Ne olur evet de benimle evlen.

♥ Nefes aldığım her an, yaşadığım her saniye yanımda olman için seni gönül sarayıma davet ediyorum. Benimle evlenir misin?

♥ Dunya olsam, gunesım olurmusun? Gokyuzu olsam, mavı rengım olurmusun? Denız olsam dalgalarım olurmusun? Bır beden olsam, canım olurmusun? Bır can olsam, hayatım olurmusun?

♥ Tek kaldım dünyada dünyam olurmusun ? deniz kadar sevdim dalgam olurmusun?ateş gibi yandım alevim olurmusun? ilk aşkım değilsi affet son aşkım olurmusun??

♥ Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin ?
Denizim Değil Dalgam Olurmusun?? Kulum Değil Sevdiğim Olurmusun?? İlk sevdiğim Değilsin Affet Son sevdiğim Olurmusun??

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön