Buradasınız:Anasayfa » Karşılıksız » Tek Suçum Seni Sevmekti

Tek Suçum Seni Sevmekti

Tek Suçum Seni Sevmekti

Tek Suçum Seni Sevmekti

Ne bir eksik ne bir fazla, tek suçum seni sevmekti sevgili. Seni kendimden çok severek ihanet ettim kendime. Yaptıklarını gözlerim gördü ama kalbim kabullenemedi belki de.

Seni öyle sevdim öyle sevdim ki kaybetmemek uğruna kabullendim her şeyi. Ben ben olmaktan vazgeçtim sen oldum. Sen neyi seviyorsan onu sevdim, sevmediğin ne varsa hiç itiraz etmeden çıkardım hayatımdan. Görüyorsun ya sevgilim tek suçum seni sevmekti.

Aşkın böylesini yaşamamıştım daha önce hiç kimsede. Sana bakarken titrerdi içim, sen bana dokununca yangınlar çıkardı bedenimde. Tek bir sözün geceleri gündüz etmeye yeterken, tek bir gülüşün yetiyordu beni sevindirmeye.

Sen benden gidince çok düşündüm sevgilim. Nerede yanlış yaptım, neydi bende eksik olan, neydi seni böylesine benden uzaklaştıran. Sevgim mi fazla gelmişti sana. Bu kadar sevilmek mi dokunmuştu sana. Üzgünüm sevgilim sevmekten hüküm giymeye razı oldu kalbim. Senden tek ricam yarım kalan hayallerimi geri ver bana, sende kalan gülüşlerimi paketleyiver bir zahmet, yarınlarımı, umutlarımı ve yaşama sevincimi de pakete dahil ederek postala….

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön