Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Sitem Aşk Sözleri » Sitem En Güzel Aşk Sözleri

Sitem En Güzel Aşk Sözleri

Sitem En Güzel Aşk Sözleri

♥ Ey hayat seni bu kadar kıymetli tutuşum ölüm sayesindedir.

♥ Aşk kendiliğinden ne güzel, ne de çirkindir; güzeldir, yüksek bir surette sevmek bilinirse; çirkindir, utanma verecek surette sevilirse…

♥ Ben şimdi nerelerden bulayım, beyaz kırlangıcımı. Acılarımı üzüntülerimi hangi çiçeğe anlatayım. Yoluma düşen diken taneleri battıkça ayaklarıma, gidemez oldum o çiçek bahçelerine.

♥ Gittin bir kör kuyuya, uzanamadı ellerim. Ağladım aradım her gece, bulamadı gözlerim. Deli, divane dediler aldırmadı bu kalbim. Ama şimdi dönsen ne fayda, tanımadığım sevgilim.

♥ Bırakıp gitmeseydin beni bir başıma, gitmeseydin ellere, ahımı almasaydın ne derdi ki bu dillerim senin güzel yüzüne. Ne isterdi ki senden başka.

♥ Küskün şimdi kalbim herkese, beni sevdiğini söyleyip düşmanlarımla görüşenlere.

♥  Benim tek suçum seni en çok sevenlerden olmak. Benim tek çarem seninle nefes almak, seninle bir seninle bütün kalmak. Sevgi sevenle birlikse birim seninle, bir ol benimle.

♥ Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

♥ Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

♥ Hayatta hiçbirşey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın.

♥ Bir insana gereginden çok deger verirsen o insanı kaybedersin..

♥ Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.!

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön