Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Sevgililer Günü Aşk Sözleri » Sevgililer Günü En Güzel Aşk Sözleri

Sevgililer Günü En Güzel Aşk Sözleri

Sevgililer Günü En Güzel Aşk Sözleri

Aşk ölüm kadar kuvvetli, kıskançlık mezar kadar zalimdir.

♥ Kara kış gibi soğuk ve kesici bir ayrılık nefreti ile, sıcak ve rahatlatıcı esintideki yaz gibi aşığım sana.

♥ Bir aşk var ortada evet, ama ona kapılmak nasıl kolaysa, kurtulmak da o denli zor bir iştir. Çünkü ben kurtulamadım senin gibi bir aşk hastalığından, sevgilim bugün bizim günümüz, kutlarım.

♥ Sen bende özelsin eli boş ver, sen bende teksin başkası neylesin. Her zaman yanında nefes almak beni yaşatan en önemli neden, bu özel günümüz kutlu olsun sevgilim.

♥ Tek tane olan şeylerin değeri çoktur. Benim tek tanem olan sensin. Senin değerin o tek tanelerden bile çok sevgilim. Sevgililer günün kutlu, mutlu hep benli olsun.

♥ Tüm kokladığım çiçekler, gördüğüm tüm güzellikler, tattığım tüm mutluluklar, hepsinin sebebisensin. Herşeyim tek aşkımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

♥ Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, daşları denizleri aştı seni buldu, yanagına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi ? sevgililer günün kutlu olsun.

♥ Seni sensiz yaşamak çok zor be gülüm. sevgililer günün hep benli geçsin.sevgililer günün kutlu olsun.

 

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Yorum Yaz

*

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön