Buradasınız:Anasayfa » Manalı » Seni Sevmek Yaşamak Demek…

Seni Sevmek Yaşamak Demek…

Seni Sevmek Yaşamak Demek

Daha ötesi yok benim için. Senin olduğun tüm mevsimler bahar bana. Sen başlı başına bir şükür sebebisin ve ben deli gibi aşığım sana. Öyle çok seviyorum ki seni sadece seni düşünmek bile mutlu ediyor beni. Her gece yatmadan önce uzun uzun seni düşünüyorum ve böylece her gece yatmadan önce son düşündüğüm sen oluyorsun. Sonra sabah uyanıyorum ve yine ilk düşündüğüm sen oluyorsun.

Seni Seviyorum

Hayaller kuruyorum uzun uzun geleceğimize dair. Bazen bir kızımız olduğunu düşünüyorum sana benziyor aynı. Saçları seninki gibi dalgalı aynı sana benziyor tüm huyları. En ufak itirazımda bozuluyor bana, inandıklarını savunmak konusunda inatçı. Sonra da bir oğlumuz olduğunu düşünüyorum sana aşık iki erkekle aynı evde yaşamak zor gelirdi belki sana. Sonra vazgeçiyorum seni paylaşmak istemiyorum kimseyle. Sadece bana ait ol istiyorum, sadece benim ol.

Aşkın her halini yaşamak istiyorum seninle. Kavgalarımız olmalı mutlaka. Ama ne kadar kızarsak kızalım birbirimize aşk kazanmalı sonunda. Aldığım her nefes seninle işte tamda bu yüzden seni sevmek yaşamak demek….

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön