Buradasınız:Anasayfa » Karşılıksız » Sen Zaten Hiç Benim Olmamıştın ki…

Sen Zaten Hiç Benim Olmamıştın ki…

Sen Zaten Hiç Benim Olmamıştın ki…

Sen Zaten Hiç Benim Olmamıştın ki…

Beni ve yüreğimi çiğneyerek gittiğinde meçhule giden yolda attığın her adımda çok daha iyi anladım ki sen zaten hiç benim olmamıştın. Ben senin için ölüme yürümekten bir an çekinmeyecek kadar büyük bir aşk beslerken sen sadece benimle zaman geçirmiştin.

Oysa bir hissedebilseydin benim seni nasıl sevdiğimi, bir anlayabilseydin sevgimin büyüklüğünü emin ol benden gitmek aklına gelebilecek en son şey bile olmazdı.

Sen gittin, ben bittim. Karanlıkların en zifirisinde, yalnızlıkların en koyusunda, acıların en büyüğünde yapayalnız kaldım. Oysa o kadar emindim ki beni asla bırakmayacağına, belki de yaptıklarına bu yüzden inanamadım.

Sensizliğin soğukluğunda, karanlık odalarında düşünürken anladım ki sen zaten hiç benim olmamıştın ki. Benim çabalarımdı bu aşkı ayakta tutan. Sen kaçtıkça bendim seni kovalayan. Sen hayır dedikçe ben evet demiş, sen sevmedikçe ben sevmiştim.

Şimdi gittin. Kalbim ardından milyonlarca parçaya bölündü. Tek tek topluyorum savruldukları yerlerden. Hepsini bir araya toplayabiliyor muyum bilmiyorum. Belki de hep bir parçası eksik kalacak ama ben sensiz asla mutlu olamam bunu biliyorum…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön