Buradasınız:Anasayfa » Karşılıksız » Platonik Bir Aşktı Benim ki…

Platonik Bir Aşktı Benim ki…

Platonik Bir Aşktı Benim ki…

Platonik Bir Aşktı Benim ki…

Biliyorum sevgilim hiç bir zaman sevmedin sen beni, platonik bir aşktı benim ki…

Ben bir gün acaba beni sever misin umuduna bağlanırken sen her seferinde başka yüreklere doğru yelken açtın hiç benim kıyılarıma uğramadan. Bilemiyorum belki de etrafımı saran kara bulutlarımdan korktun hiç ardındaki rengarenk gök kuşağının farkına varamadan.

Akreple yelkovan gibiydik biz. Ya aşkı on geçiyorduk ya aşka 5 kala başka bir yürekte bırakıyordum seni. Ben seni öylesine sevdim ki sana bile ihtiyaç duymadım çoğu zaman.

Belki de bu yüzden hep bir an önce gece olsun isterdim. Çünkü tüm geceler ikimizindi. Yastığa baş koyduğum anda sende gelirdin hemen yanıma. Gözümü yumduğum anda benimleydin. Ben anlatırdım sen dinlerdin, sen gülerdin ben seni severdim. Tüm geceler yalnız ikimizindi.

Platonik aşk yaşamak belki de herkesin sandığı kadar kötü bir şey değildi. Öyle büyük bir aşktı ki bu sevgili gözünle gördün ama aklın hayalin almadı belki. Seni sevdiğimi haykırırdım her gün milyonlarca kez. Bazen bir bakışla, bazen bir gülüşle. Ne acı senin hiç birini görememen, ne acı bu iki kişilik saadete hiç bir zaman ortak olamaman. Oyna ne büyük bir aşktı bu, ne güçlü bir sevgi, ama ne yazık ki platonik bir aşktı benim ki….

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön