Buradasınız:Anasayfa » Manalı » Özlemlerin En Koyusundayım Şimdi

Özlemlerin En Koyusundayım Şimdi

Özlemlerin En Koyusundayım Şimdi

Özlemlerin En Koyusundayım Şimdi

Sen gittiğinden beri böyleyim ben. Kimsenin bir şey demesine, bir şey yapmasına gerek yok ağlamam için. Öylesine üzgünüm, öylesine kederliyim ki hiç doğmuyor güneş. Karanlıkların en zifirisi çökmüş ruhuma, acıların en büyüğü çöreklenmiş yüreğime yokluğunu tarif bile edemiyorum.

Keşke diyorum her gece yatarken, keşke sabah uyansam ve bunların hepsi kötü bir rüya olsa. Sabah telefonumu açtığımda senin günaydın mesajın gelse hemen. Okurken bana yazdıklarını yüzüm gülse, dünyam aydınlansa. Bir an önce sana kavuşmak için deli gibi çıksam evden. Giydiğim hiçbir şeyi yakıştırmasam kendime, beni güzel bulman için saçımı en az 4 kere farklı şekillerde tarasam yine.

Koşarak gelsem yanına. Beni görünce yüzün gülse, sana koşunca zaman dursa yine. Öyle bir sarılsan ki bana aşk dolsa içim, ruhum ısınsa, kalbim mutlulukla çarpsa. Neden ayrıldık bilemiyorum hala. Senden tek bir şey istiyorum sevgilim ne olur nasıl unuttuğunu söyle bana. Nasıl unutacağımı anlat, ne dersen razıyım yapmaya. Yeter ki unutmak, devam etmek için bir yol göster bana…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön