Buradasınız:Anasayfa » Genel » Öyle Sevdim Ki Seni…

Öyle Sevdim Ki Seni…

Öyle Sevdim Ki Seni…

Öyle Sevdim ki Seni…

Seni düşünürüm geceleri uzun uzun. Etrafımı karanlık ve sessizlik sarar önce. Sonra gözlerimi kapatırım usulca ve o an gelirsin hemen yanıma. Uzanırsın boylu boyunca yanıma. Sıcak nefesin vurur yüzüme. Bilirim gözümü açınca kaçacaksın hemen. Sana döner yönüm gözlerim kapalı ve en güzel aşk sözlerini dinlerim senden. 

Ben senin gözlerine bakınca masum bir bebek görürüm hep. Öylesine sevilmeye layık, öylesine ilgiye muhtaç. Hiçbir kötülük sana ulaşmasın diye etrafını büyük bir şefkat duvarı ile örerim o küçük bebeğin.

Sevmenin sınırının olmadığını öğreten oldun bana sen. Öyle sevdim ki seni sevgili aldığım nefesim oldun. Sensiz en koyu karanlıklar sararken etrafımı seninle en güneşli baharları yaşadı gönlüm.

Aşksa aşk bu sevgilim. Çoğu kişinin anlayamayacağı, benim asla tam olarak ifade edemeyeceğim kadar büyük bir aşk. Aşkın en koyusu, aşkın en güçlüsü. Bir annenin çocuğuna olan sevgisi, bir ağacın suya olan muhtaçlığı, güneşin geceye olan kavuşması. Bendeki seni anlatamam ama bendeki sen olmasan  yaşayamam. İşte böyle sevdim ben seni…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön