Buradasınız:Anasayfa » Ağır » Kimse Yıkamaz Beni…

Kimse Yıkamaz Beni…

Kimse Yıkamaz Beni…

Kimse Yıkamaz Beni

Bensiz yaşayamaz o demişsin. Duydum. Çok üzüldüm haline. Oysa sen istemiştin ayrılmayı. Eski enerjisini kaybetti aşkımız demiştin, artık eskisi kadar sevmiyorum seni demiştin. Tüm söylediklerin tek tek aklımda. Soğuk davranışların, aşağılayıcı bakışların, içimi delip geçen tüm sözlerin.

Sen içindekileri söylerken sadece susabilmiştim ben. Sen konuşuyordun ama ben hiç düşünmeden uğruna ölümlere koşacağım sevgilimin ağzından çıkamaz bu sözler diyordum kendi kendime. Ben sustukça sen konuştun, konuştukça kalbime kalbime saplandı kurşunlar.

Üzgünüm ama kimse yıkamaz beni sevgili. Seni sevmek için sana ihtiyacım yok benim. Sevgimin arkasında durdum her zaman. Söylenen her sözü duymazdan yapılan her hatayı görmezden geldim. Seni sevdim. Hem de öyle çok sevdim ki çoğu zaman ben olmayı bıraktım senin için.

Ama geldiğimiz bu son nokta kendime getirdi beni birden. Demek ki yanlışmış tüm bu yaptıklarım. Sen beni aptal sandın ama ben sadece aşıktım sana. Gördüğümü dile getirmemem saflığımdan değil sevgimden kaynaklanmıştı daima. Kapımda yatacak, yalvaracak bana diye haber yollamışsın ama üzgünüm sevgilim hatalı olan sendin bu ayrılıkta….

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön