Buradasınız:Anasayfa » Karşılıksız » Karşılıksız Bir Aşk Hikayesi Bu Sevgilim

Karşılıksız Bir Aşk Hikayesi Bu Sevgilim

Karşılıksız Bir Aşk Hikayesi Bu Sevgilim

Karşılıksız Bir Aşk Hikayesi Bu Sevgilim

Ben seni çok sevdim kara gözlüm. Öylesine çok sevdim ki çoğu zaman umursamadım hiç beni sevip sevmediğini. Ben sana doğru koşar adım geldikçe sen uzaklaştın benden. Ben sana umut bağlarken sen başka bir dünyada yaşadın hep. Ben sensiz nefes bile alamıyorken sen mutlu mesut yaşadın kendi dünyanda. Ve bir süre sonra gönlüm kabullendi bunun karşılıksız bir aşk hikayesi olduğunu. Ama seni sevmek o kadar güzeldi ki yine de vazgeçemedim seni sevmekten.

Ben Seni Severken Sen Neredeydin?

Ben sana böyle deli divane aşıkken senin gönlün kimdeydi hiç sorgulamadım. Arkadaş toplantılarında yan yana gelince seninle içim burkulurdu. Gülüşünü izlerdim gizli gizli, kokunu içime çekerdim. Bir merhaban için neler vermezdim. Tesadüfen benim yanıma denk düşerse yerin bayramda yeni ayakkabı alınan çocuk gibi sevinirdim.

Sen Sevmenin Böylesini Bilemezsin Sevgilim

Bir yandan kalbin kanarken bir yandan nasıl güler yüzün? Anlatmak istediklerin her seferinde nasıl tek tek takılır boğazına bilemezsin. Karşılıksız aşkım, tutkum, hayatımın gün ışığı. Sen bilmesende ve belki hiç öğrenemeyecek olsan da seni seviyorum. Senin güneşinle aydınlanıyor dünyam, senin sıcaklığın ısıtıyor beni ve aklım almıyor nasıl güzel olur karşılıksız aşkın böylesi…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön