Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Hoş Aşk Sözleri » Hoş En Güzel Aşk Sözleri

Hoş En Güzel Aşk Sözleri

Hoş En Güzel Aşk Sözleri

♥  Ağız ve göz kalbin tercümanıdır.

♥  Bir erkeği tahsil ettirdiğiniz vakit bir ferdi, bir kadını tahsil ettirdiğiniz vakit ise bütün bir aileyi tahsil ettirirsiniz.

♥  Susmasını bilen kişi, söylemeyi bilen bir insandan daha yeteneklidir.

♥ Eğer çocuğuna, edep, ahlak, tebriye öğretmezsen, sen ölürsün arkanda kimsecikler kalmamış olur.

♥ Hani hiç bıkmaz ya insan nefes almaktan, hiç yorulmaz ya yaşamaktan. Anlamaz ya yaşlandığını. Acı çekmeden acıya gittiğini, gören gözleri ile bilir ya. İşte bıkmadım ben asla, yorulmadım senden, kestiğin hiç bir parçamdan acı hissetmedim sevgimden.

♥ Yaşamak ne güzel, kuşlar, harika renklerde çiçekler, parklarda oturan sevgililer, bülbülün güle sevdası ne güzel. Mutlu olmak ne güzel, mutlu kalabilmek ne güzel.

♥ Tüm güzelliklerin tek bir gülde toplandığını biliyor muydunuz ? Aşkın, sadık lığın, sevginin, kurtuluşun ve sevincin orada yaşadığını, ebedi olarak da orada kalacağını biliyor muydunuz?

♥ Erken yatana tavuk, Çok çalışana inek, Aklını kullanana çakal, Kıskanmayana domuz denilen bi ülkede insan olmak çok zor.

♥ Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

♥ Düşünmek zor bir sanattır onun için çoğunluk tek karar verir.

♥ Sevmediklerin derdin olur genelde, sevdiklerin ise mutluluğun. Ama birini öyle bir seversin ki; hem derdin olur, hem umudun.

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön