Buradasınız:Anasayfa » Sevgi » Hiçbir Karanlık Yok Senin Güneşinle Aydınlanmayan…

Hiçbir Karanlık Yok Senin Güneşinle Aydınlanmayan…

Hiçbir Karanlık Yok Senin Güneşinle Aydınlanmayan…

Hiçbir Karanlık Yok Senin Güneşinle Aydınlanmayan…

Sen varsan mutluluk var, umut var. Yaşamak güzel sen varsan ve hiçbir karanlık yok senin gülüşünle aydınlanmayan. Sen gülersen ağaçlar çiçek açar, sen gülersen dünya döner ve eğer sen gülersen benim kalbim çarpmaya devam eder.

Senin gülüşündür beni yaşatan, senin aşkındır ayakta tutan. Aşkı anlat deseler baştan ayağa sen. Sevgi sen, yaşamak sen. İçimi ısıtan yaz güneşisin, beni hayata bağlayan sebep, tökezlenip ayağım takıldı bana uzanan elsin. Cansın, canımsın, benimsin, benden ötesin.

Senin için yapamayacağım hiçbir şey yok.  İmkansızı iste benden. Aşkımı kanıtlamak için bir fırsat ver lütfen. Güneşi iste yanmayı göze alırım, yıldızları iste gök yüzünden senin için tek tek toplarım. Yeter ki sen iste, ben senin için her şeyi yaparım. 

Kimse anlayamaz bu büyük aşkı, kimse bilemez sevmenin böylesini biliyorum. Biliyorum ben ne kadar anlatsam da belki de sen bile anlayamazsın ne kadar sevildiğini. Anlayamasan da hissetmeye çalış ne olur. Gözlerini kapa ve kulağını göğsüme daya. Senin için çarpan kalbimin sesini dinle ve sadece bir kere gülüver bana. Sen güldüğün anda bak nasıl aydınlanıyor birden dünya…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön