Buradasınız:Anasayfa » Felsefi » Hiç Nefes Almaktan Vazgeçebilir mi İnsan?

Hiç Nefes Almaktan Vazgeçebilir mi İnsan?

Hiç Nefes Almaktan Vazgeçebilir mi İnsan?

Hiç Nefes Almaktan Vazgeçebilir mi İnsan?

Bana haber yollamışsın sevgili. Bıraksın artık benim peşimi demişsin, vazgeçsin. Hiç nefes almaktan vazgeçebilir mi insan? Böylesine severken bu kalp, senin için atarken hiç durmadan yürek vazgeç demek olur mu? Aşkın ta kendisisin sen, yaşamanın anlamı, yarının olma nedeni. Seni çekip çıkarırsam benden geriye hiç bir şey kalmaz inan.

Bu Nedenle Sen Gitmekte Her Zaman Özgürsün Sevgilim

Aklı başka yerde olanın bedeninin yanımda olmasına ihtiyacım yok zaten. Ne zaman istiyorsa paşa gönlün hayatımdan çıkabilirsin. Beni kızdıran sürekli olarak benim ne yapacağımı söylemen. Unutsun, gülsün, üzülmesin. Bunlar senin emirlerin ama yürekte benim sevgilim. İsterse güler, isterse de sevgilisinin yasını tutar istediği kadar.

Ben Seni Sevdim

Hem de öylesine çok sevdim ki sen benim canımı bu kadar yakarken bile ah edemiyor sana gönlüm. Mutluluklar diliyorum sana en içten duygularımla. Sen beni sırtımdan defalarca bıçaklarken ben hala belki dönersin diye bekliyorum. Sen git sevgilim. Beni burada bırak yaralı kalbimle. İkimizde sabırla dönmeni bekleyeceğiz yavaş yavaş iyileşirken akıp giden zamanla…

 

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön