Buradasınız:Anasayfa » Ağır » Her Gün Bin Kere Ölüyorum Yokluğunda…

Her Gün Bin Kere Ölüyorum Yokluğunda…

Her Gün Bin Kere Ölüyorum Yokluğunda…

Her Gün Bin Kere Ölüyorum Yokluğunda…

Canım öyle çok acıyor ki tarif bile edemiyorum kimselere çektiklerimi, sessizce susuyorum. Her geçen saniye bir parçam daha ölüyor, her gün biraz daha yok oluyorum.

Can veriyorum canımdan azar azar ne olur anla. Öyle bir ölüm düşün ki her gün bu son diyorsun gece yatarken ve her sabah uyanıp yeniden yeniden başlıyorsun aynı şeyleri yaşamaya.

Bazen çalan bir şarkı kalbime doğru sıkılan bir kurşuna dönüyor bazen ufak bir hatıra. Hayatın daha önce hiç bu yönünü görmemiştim. Çok mutluydum ben sen yokken. Sonra sen geldin. Öylesine bağladın ki beni kendine bir anda tüm hayatım sen oldun. Ben senden ibarettim sen benden…

Sonra yine geldiğin gibi ansızın çıktın hayatımdan. Sen gittin, ben bittim. Sen kendi yaşantına geri döndün ben öldüm. Sen belki hayatına devam ettin ama ben sende kaldım bir adım gidemedim.

Dön diye yalvarmaktan bıktım artık. Döktüğüm gözyaşlarımdan utanır oldum. Herkes değer mi diye bana kızarken bile ben hep acabalara tutundum. Döner mi bana acaba? Ne olursun dön çünkü her gün bin kere ölüyorum yokluğunda…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön