Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Gothic Aşk Sözleri » Gothic En Güzel Aşk Sözleri

Gothic En Güzel Aşk Sözleri

Gothic En Güzel Aşk Sözleri

Karısından gizlediği bir şeyi olmayan adamın, ya sırrı, yada karısı yoktur.

♥ Hayatta az veya çok yaşamanın bir önemi olmadığını söyleyenler, ölüm korkusu yaşamayanlardır.

♥ Bir şeyleri istediğiniz zaman, sadece onun cezbedici ve hayran yönlerini görürüz. Elde ettikten sonra ise kötü olan tüm haller gözler önüne serilmiştir bile.

♥ Eğer bedelini ölümle dahi ödeyecek olsanız, aşığınızdan vaz geçmeniz zayıf ve aciz bir kimse olduğunuzu gösterir. Uğurda ölünen bir aşk, sahte bin aşktan daha değerlidir.

♥ Yapılan iyiliklere karşılık beklemek midir doğru olan ? Yoksa hiç iyilik etmemek mi? Yaptığımız kötülüklerden dolayı özür mü dilemeli insan ? Yoksa sadece pişmanlıkla mı yetinmeli ? Zor bazı sorular, hayatta bazı sorulan sorular çok zor.

♥ Arkasındaki tüm kapıları kapatmışsa insan, en çok sevenini bile ezip geçmişse. Ger döndüğünde tüm ezdiklerinden kaç tanesi ona tekrar kucak açar, merak konusu.

♥ Biri arkadaşının ona daha yakın olması için dua ederse, sence Tanrı ona sıcak sevgilermi gönderir ? Yoksa sevmeleri için fırsat mı verir?

♥ Giden vapurun ardından sessizlik içinde çırpınıyordu deniz Martılar bile uyum sağlamıştı bu sessizliğe Az önceki seslerin hepsi silinmişti Adam da genç kızda sessizliğe boğulmuştu..

♥ Ağlıyorum ve itiraf ediyorum cinayetlerimi luzumsuz kan akıyor damarlarımdan herşey ne kadar da kırmızı!Dokunamıyorum içimdeki cesetlere..

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön