Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Evlilik Aşk Sözleri » Evlilik En Güzel Aşk Sözleri

Evlilik En Güzel Aşk Sözleri

Evlilik En Güzel Aşk Sözleri

Kadınların umumi ve hususi vazifelerinin başında validelik vazifeleri vardır.

Kadınlar asmalara benzerler, kendi kendilerine duramazlar.Onlara vücutlarından ziyade akılları için destek lazımdır. Yüklendikleri şeyi çok defa ağırlıklarıyla çökertirler.

♥ Kaynağı tükenmeyen büyük ve usta bir şair olan aşk, her yeni günde, yeni bir şiiri ile selamlasın ikinizi de, iyi ki varsınız mutluluklar dilerim.

♥ Hayat denilen koca ırmakta, birbirinizi sevgi damlacıklarının izlediği yol ile bulun ve hiç kaybetmeyin. En içten dileklerimle, mutluluklar dilerim.

♥ Bir kat daha artsın sevginiz, destan olsun aşkınız. Nerede olursanız takip etsin muhabbetiniz. Mutlu geçecek olan bir ömür dilerim.

♥ Yar olan yaren karır, sayan sevgi bulur, seven eş olur. Birbirine tutunan dallar gibi olun hiçbir fırtına koparmasın o dalları.

♥ Hayatınızı birleştirdiğiniz bu güzel günde, sen eşine kul ol ki o da sana köle olsun, sen eşini say ki o da seni sevsin.

♥ Sana Karıcım Demek istiyorum Bu hayatta sevgili oyunları bitti hayatımızda Benim eşim Ol köLen Olayım Yanında Al beni kollarına.

♥ Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Mutluluklar!

♥ Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar?

♥ Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur?

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön