Buradasınız:Anasayfa » Ağır » Çok Yoruldum Artık…

Çok Yoruldum Artık…

Çok Yoruldum Artık…

Çok Yoruldum Artık…

Öylesine yorgunum ki artık sevgilim seninle atacak tek bir adıma daha gücüm tahammülüm kalmadı. Yüreğim ezildi artık senin yüreğinin yükünün altında. Sen yanımdaydın güya ama ben ne zaman sana ihtiyaç duysam hep tek başımaydım. Görmezden geldim, anlamamazlıktan, duymamazlıktan. Görmediğimi, duymadığımı sandım hep ama tüm acısı hep içimde, yüreğimde birikti tüm bu yaşananların.

Çok Denedim…

Sana koşmaya her çalıştığımda boşluğa düşmekten yoruldum belki, belki de bu kadar çok denemekten. Çok severken hiç sevilmemek ti beni bu kadar üzen. Ben sana doğru bu kadar koşarken hiç bir zaman bulamadım vardığım yerde seni. Ben ne zaman sana gelsem, sen yoktun. Hiç yorulmadın beni ittirmekten. Hiç yorulmadın aşktan kaçmaktan.

Oysa Çok Sevdim Seni Ben…

Öylesine çok sevdim ki. Ne kırılan gururumu gördü gözlerim, ne de düştüğüm halleri anladı yüreğim. Beynim çığlıklar atarken kalbim kulaklarını tıkadı. Şimdi bırak beni olduğum yerde. Artık gelmeye çalışma yanıma. Çünkü yıllardır sen yoktun, hiç bir zaman biz olamadık. Ben seni sevdim, ben seni özledim, ben seni mutlu etmeye çalıştım. Şimdi sana tek bir sorum kaldı tüm bu yaşananlardan. Tüm bunlar olurken sen neredeydin?

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön