Buradasınız:Anasayfa » Genel » Bundan Sonra Kalbim Senindir Sevgili

Bundan Sonra Kalbim Senindir Sevgili

Bundan Sonra Kalbim Senindir Sevgili

Bundan Sonra Kalbim Senindir Sevgili

Kalbimi sana emanet ediyorum sevgilim. Bir an düşünmeden, onu incitir misin diye sorgulamadan. Çünkü biliyorum ki ona benden çok daha iyi bakarsın sen.

Kalbim ellerinde çarparken öylesine bir huzur kaplıyor ki içimi anlatamam. Gittikçe daha fazla mutlu oluyorum, aşkımın kökleri güçlenirken senin bedeninde yapraklarım gökyüzüne doğru yükseliyor. Seni seviyorum…

Hem de öylesine seviyorum ki gün içinde yazdığım binlerce farklı senaryonun baş kahramanı oluyorsun. Hiç bir hayalim, hiç bir gelecek planım yok içinde yer almadığın. Öylesine benimsin, öylesine sevdiğimsin ki sensiz bir ben mümkün değil artık bu evrende.

Çok üzgünsem seni düşünüyorum ansızın gülüyor yüzüm, çok üşüdüysem ellerini düşünüyorum yanıyor içim birden. Aşk karın doyurmaz diyorlar ya aşkım inan ki yalan, doyuyorum seninle ben. Aşka doyuyorum, yaşamaya doyuyorum, sevmeye doyuyorum ve insan olduğumu hissediyorum yeniden.

Senin olduğun karanlıklar aydınlık, hüzünler mutluluk, sıkıntılar sevinç, yalnızlıklar kalabalık. Tüm siyahları beyaza boyayan renksin sen, çorbanın tuzu, tatlının şekeri, hayatın anlamı, benim yaşama nedenim. Seviyorum seni, seni seviyorum…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön