Buradasınız:Anasayfa » Kısa » Bugün Hayatın Son Günü Olsaydı

Bugün Hayatın Son Günü Olsaydı

Bugün Hayatın Son Günü Olsaydı

Bugün Hayatın Son Günü Olsaydı

Ne kadar farklı olurdu her şey düşünsene bir. Hiç kızar mıydın sudan sebeplerle annene, babana, yaramazlık yapan çocuğuna, sürekli eşyalarını karıştıran kardeşine. Sevgilinle küser miydin telefonu geç açtığı için ya da eşini öpmeden, ona sarılmadan evden çıkmasına izin verir miydin hiç?

Şimdi Derin Bir Nefes Al

Ve sonsuza kadar yaşayacakmışsın gibi yaşamayı bırak hemen. Evet belki dünyanın son günü değil ama belki de senin son günün bugün. Kimseye kızarak, küserek bu gününü elinden almalarına izin verme. Bugün sana ait belki de son gün. Vakit bulamamaktan şikayet etmeyi bırak ve ara hemen en sevdiğin arkadaşını. Televizyon izlemeyi bırak ve çocuğunla sevdiği bir oyunu oyna. Eşine ya da sevgiline hiç beklemediği anda çiçekler alarak sürpriz yap.

Sonsuza Kadar Yaşamayacağımız Hiç Birimiz

Birazda hayattan zevk almak lazım. Öyle çok pahalı bir restorana gitmene de gerek yok. 3 lira bir paket çekirdek. Al sevdiğin kişiyi bir parka git ve çekirdek çitle yıldızları izlerken. Hava sıcaksa sonra da birer dondurma yersiniz belki. Ama onunla beraber ol ve ona hissettir onu sevdiğini. Her sabah yataktan kalkınca ya bugün dünyanın son günü olsaydı diye düşün ve o şekilde yaşa sana sunulan o günü…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön