Buradasınız:Anasayfa » Sevgi » Bu Bir Veda Mektubu Sevgilim…

Bu Bir Veda Mektubu Sevgilim…

Bu Bir Veda Mektubu Sevgilim…

Bu Bir Veda Mektubu Sevgilim…

Sensiz geçecek yeni bir hayata başlamak üzere yola çıkıyorum. Adım atacak halim dermanım yok belki. Ama kırılan gururum ittiriyor arkamdan, duramıyorum.

Çok geç artık sevgilim ne yazık ki. Öyle dağıttın ki kalbimin her bir köşesini mümkün değil artık eskisi gibi bir araya getirmen. Oysa bir zamanlar nasıl severdin beni. Bana bakarken için titrerdi, bir başka dokunurdu ellerin aşkla, sevgiyle. Ne bitirdi bizi, ne azalttı sevgimizi, nasıl ayrı düştü yollarımız anlayamıyorum.

Kaç kere bitti dedim kendime bilemezsin. Yüreğimde başlayan yangınlar yayıldı geceler boyunca tüm vücuduma. Öyle yandı ki canım anlatamam sana. Kalbimden defalarca kurşunladın beni. Her yeni kurşun daha çok acıtırken canımı bir türlü can veremedim ellerinde.

Çok zor oldu belki ama kabulleniyorum artık yenildiğimi. Aramıza giren her neyse, her kimse kabul ediyorum artık her şeyin bittiğini. Geriye dönüp baktığımda benim de hatalarım oldu belki. Mesela çok sevdim seni. Öylesine çok, öylesine çok ki her dediğin doğru, her istediğin emirdi. Demek ki bu kadar çok sevmemek gerekiyormuş kimseyi. Sayende öğrendim teşekkür ederim sevgilim…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön