Buradasınız:Anasayfa » Kızgın » Bu Aşktan Gidiyorum

Bu Aşktan Gidiyorum

Bu Aşktan Gidiyorum

Bu Aşktan Gidiyorum

Aşkın bu türlüsünü daha önce hiç yaşamamıştım. Öylesine çok öylesine çok sevmiştim ki seni kar beyaz olmuştu tüm siyahlar. Senin rengine boyanmıştı tüm dünyam. Kamaştırmıştı gözlerimi ışığın. İşte bu nedenle göremedim uzun bir süre bana yaptıklarını. Benim senin için yaptıklarım karşısında senin sadece umursamaz davranışlarını. Ama yeter artık sevgilim. Artık yokum ve bu aşktan gidiyorum.

Ben Vazgeçtim Artık

Çok zor oldu belki ama vazgeçiyorum artık. Vazgeçtiğim sadece sensin. Çünkü seni sevmek benim elimde olan bir şey değil. Kalbime söz geçiremem biliyorum. Seni her unutmak istediğimde yeniden hatırlarım, her hatırladığımda içim sızlar yanarım. Ama yine de dönemem bilesin. Kırılan gururumu bir kere daha ayaklar altına alamam artık.

Seninle Ben Biz Olamayız Artık

Yaşanan tüm gerçekler ortada sevgilim. Seninle ben biz olamayız artık. Kırılan gurur, araya giren mesafeler, yaralı bir kalp imkansız kılıyor bu aşkı. Bu nedenle sen yoluna git sevgili beni de kendi halime bırak. Bırak geçen zaman, araya giren mesafeler azaltsın acımızı. Ben gidiyorum sevgilim, sen hoşçakal…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön