Buradasınız:Anasayfa » Genel » Boşuna Arama Beni

Boşuna Arama Beni

Boşuna Arama Beni

Boşuna Arama Beni Sevgili

Ben aşkın bittiği yerdeyim. Unutmaya çok yakın, üzüntüden uzak bir yerdeyim ben artık. Şimdiye kadar yaptığın her hatayı, uğradığım her haksızlığı sindirmeye çalışıyorum burada. Gözümün önüne perde çeken sevgin bittikten sonra gördüklerime şaşırıyorum. Farkına varmadığım, anlamadığım, uğradığım her haksızlık şimdi karşımda. Lütfen sessizce çık git hayatımdan. Daha da küçülmemek adına lütfen en azından kendini savunmaya kalkma.

Çoktan Bitmişiz Biz Meğer

Uzatmaları oynuyormuşuz bir süredir. Dışı yeni boyanan eski bir binaymış bizim aşkımız. Dışarıdan herkes imrenerek bakarken içinde kimsenin oturmayacağı bir ev. O kadar yorgun, o kadar kırgınım ki sen tamir etmeye çalıştıkça tuttuğun her parçam elinde kalıyor adeta. Nasıl oldu bu bilemiyorum. Sensiz yaşayamayacağımı düşünerek beni terk etmenden ölesiye korkarken şimdi nasıl oldu da seni bir an görmeye, biraz olsun dinlemeye tahammülüm yok.

Şimdi Git

Her şeyi böylece bırak. Beni bana bırak. Ben sararım yaralarımı. Sana ihtiyacım yok artık. Daha fazla yalana, acıya ihtiyacım yok. Unutmanın peşindeyim ben. Seni, yaşadıklarımızı, yaptıklarını, uğradığım haksızlıkları unutmak istiyorum sadece. Çünkü ancak o zaman mümkün olacak tekrar benim için yaşamak…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön