Buradasınız:Anasayfa » Karşılıksız » Belki Bir Gün…

Belki Bir Gün…

Belki Bir Gün…

Belki Bir Gün

Belki bir gün sevgilim sende seversin beni. Benim seni sevdiğim kadar sevmen mümkün değil biliyorum bunu zaten ve böyle bir beklentimde yok senden. Sen sadece sana doğru uzattığım ellerimi tut yeter. Bir umut ver bana tutunabileceğim en azından.

Bir Umuda Aşığım Ben

enin de bir gün beni sevebileceğin ihtimaline aşığım delicesine. Öyle bir umut ki bu hamuru aşktan sevgiden. Biliyorum sadece seni sevdiği için aşık olmazsın bir başkasına. Ben sadece beni dinlemeni istiyorum. Beni anlamaya çalışmanı, benim sana olan sevgimi kanıtlamama izin vermeni.

Eğer tüm yaptıklarımdan sonra hala bana karşı hiçbir his yoksa kalbinde söz veriyorum bir daha asla çıkmayacağım karşına. Seni sevmekten vazgeçmek diye bir şey asla mümkün değil. Ama seni sensiz sevmeyi öğrenebilirim belki. Kanayan kalbimin acısını bir türlü dindirmeyi de başarabilirim. Seni unutmak istemiyorum çünkü ya da seni sevmekten vazgeçmek. Çünkü seni sevmek beni hayata bağlayan tek gerçek. Lütfen bunu alma benim elimden. Belki bir gün kapısı hep açık kalsın benim için. Ben kapının ardında seni bekleyebilirim bir ömür, sen yeter ki bana umut ver…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön