Buradasınız:Anasayfa » Sevgi » Aşkın En Saf Halisin Sen

Aşkın En Saf Halisin Sen

Aşkın En Saf Halisin Sen

Aşkın En Saf Halisin Sen

Ben en çok ellerini seviyorum senin. Öylesine güzel, öylesine aşkla dolu. Aşkın bedene bürünmüş halidir senin ellerin. Tutkunun en masum hali.

Öylesine çok seviyorum ki seni. Dünyanın hiçbir dilinde, hiçbir kelime dağarcığı yetemez bunu anlatmaya. Aşkının sıcaklığı ısıtırken bedenimi, seni sevmek giderek bir alışkanlık haline dönüyordu hayatımda.

Sen ol benim yanımda. Hiç bırakma ellerimi. İnan ki başka hiçbir şey istemiyorum. Senin sevgin yeter bana. Sen zaten beni sever, benim yanımda olur ve beni hiç bırakmayacağını söylersen bana bu dünyada başaramayacağım hiçbir iş, aşamayacağım hiçbir engel kalmaz.

Aşk sensin sevgilim. Benim süper kahramanımsın. En kötü karanlıklardan beni çekip alan, mutluluğun kucağına atansın. Ne kadar üzgün olursam olayım, ne kadar sıkıntılı hiçbir şey demesen dahi sadece sarılsan bana dünya durur o anda. Yeter bu benim tüm olumsuzlukları ardımda bırakmama. Varlığın benim tek dayanağım. Benim küçücük dünyamın merkezisin sen. Yaşam kaynağı. Nasıl ki toprakta olsa, su da olsa güneş olmadan yaşamaz bir çiçek, herşey olsa bir tek sen olmasan işte bende yaşayamam…

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön