Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Aşk Duası Sözleri » Aşk Duası En Güzel Aşk Sözleri

Aşk Duası En Güzel Aşk Sözleri

Aşk Duası En Güzel Aşk Sözleri

Bir insanın değerini öğrenmek istiyorsanız, onu kendisinden aşağı kimselerle olan münasebetlerinde tetik ediniz.

Aşksız izdivacın olduğu yerde, izdivaçsız aşk ortaya çıkar.

♥ Vazifen aşk ise bunu yapmaya hazır olman yeterli değildir, vazifenin ne olduğunu bilmen önemlidir.

♥ Küçük bir çocuğun öğrenmesi gereken ilk şey dedir biliyor musun sevgilim ? Tahammül. Tahammül etmesini bilmeyen kişi aşkı nasıl anlar, nasıl ondan haberdar olmaya çalışır nasıl ister ?

♥ Kimileri vardır, öyle sever ki, önünden geçeni görmez, öyle sever ki içmeden zil zurnadır ve öyle sever ki, ibadetini o’na yapar.

♥ Yalnız olalım seninle, okyanus ortasındaki gemi gibi, birleşsin ellerimiz kavuşan çiftler gibi. Her şey seninle başlasın bende, sende her şey benimle bitsin, bozulmasın bu büyü.

♥Bir hecedir aşk, tek bir hece, ne görünür, ne okunur. Ama o aşktır ki yakaladığını kavurur. Gel sevgili sana anlatayım aşkı, ama susayım, sedece sen duy kimse değil sen gör. Gel sevgili şöyle bir dalalım ufuklara, gel.

♥ Korkuyorum özlersem hissedersin… seni sewdiğimi görmemezlikten gelirken sen özlemimi küçümsersin die korkuyorum. Ve sen en karanlık gecelerde yalnız otururken, bn en aydınlık sabahlarıma senin yalnızlığına sewinerek uyanıyorum.sanki bir umut doğuyorum içime sen görmesende sewgimi yüreğimde her geçen gün büyüyen bir alew gibi sewgin.hadi susuyor her gün duymuyorsun gözlerinde kör mü oldu yani aşkımı görmüyosun

♥ Duydum bu qece düğün qecenmiş sadetler dilemek için davetsiz qeldim uzat ellerini bir arkadaş qibi yanaklarından değil dudaklarından öpmeye qeldımm damladıysa bı kac damla gözyasım bırak damatlıqında kalsın son kez bak su gözlerime bir kez daha ölmeye qeldimm..

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Yorum Yaz

*

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön