Buradasınız:Anasayfa » En Güzel Arabesk Aşk Sözleri » Arabesk En Güzel Aşk Sözleri

Arabesk En Güzel Aşk Sözleri

Arabesk En Güzel Aşk Sözleri

Gayri meşru kazanılan büyük servetlerin ne hayrı olur, ne de ömrü.

Kadınlardan sakınan erkek yükselmiş bir adamdır.Erkeğin bir senelik arzusunu kadın bir günde yıkar.

♥ İnsanın sevdiği insan tarafından sevildiğini bilmesi, sevmeğe devam ettiren en güzel şey, en büyük mutluluk olsa gerek.

♥ Fikirleri seninle uyuşmayan insanlar ile çok fazla meşgul olma, bu tür ayrılıklar hiç birleşmez.

♥ Ben bıraktım tüm ipleri, unuttum bildiklerimi. Sığındım barınaklara, daldım düşüncelere. Ne düşünüyorum biliyor musunuz ? Derdimi derdi bilenlere ne oldu şimdi ?

♥ Kızarmaz ki hiç yüzü, haya etmez ki o aşktan. Hiç anlar mı sevgili nedir ? , yanmış mı ? , ölmüş mü. Ne bilsin taş kalbi ?, nerden bilsin.

♥ Güneşin doğduğu yerden senin le birlikte bizde doğalım güneş gibi, güneş gibi batalım seninle. Sen bana yar ol bende sana yaren.

♥ Yorgunum özlemekten hayalini ağlarım gözlerimde yaslar seli bir seni unutmadım ıyllardır birde ben ağlarken gittiğini dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda…

♥ Hayatım Senin yolunun üstüne çizilmiş Gülüm Sensiz OLamam, Yoluna Çıkarım Herseferinde Hayalinle yatarım Soğuk gecelerimde…

♥ KuşLarı çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldüğünü fark edişini , çocugun gözyaşlarını ve … Seni kaybeden beni anlayabilirmisin ..!

♥ Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!

 

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : 149

Yorum Yaz

*

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön